Kargo ile Evlere İş

/

Kargo ile Evlere İş, maaşlı bir işte çalışırken ek gelir isteyen, iş bulamayıp gelir elde etme isteyen o kadar çok insan var ki. Sizde bu kişilerden biriyseniz ek para kazanmak ve gelirinizi arttırmak istiyorsanız bu makalemiz tam size göre. . Şirketler kargo ile evlere iş göndermektedir Asgari ücret ile geçim derdine düşerken bir de ek gelir sağlayacak bir iş daha bulmamak biraz imkânsız hale geldi. İstanbul, Bursa, İzmir, İzmit, Denizli gibi büyük şehirlerde yaşayan işiler bu konuda biraz daha şanslılar. Bu büyük şehirlerde fabrikalar çok olduğu için evde yapabilecekleri ek iş bulma fırsatı daha çok oluyor. Eğer bu saydığımız büyük şehirlerde yaşamıyorsanız ve yaşadığınız şehir de evde yapabileceğiniz iş bulamadıysanız üzülmeyin. Bu illerdeki çalışanlardan daha az bir ücret evde işler yapabilirsiniz. Tekstil ve fabrikaların yoğunlukta olmadığı şehirlerde yaşayan vatandaşlarımız için kargo ile evlere iş fırsatlarını, evlere işveren firmaları ele aldık.

Kargo İle Evlere İş Gönderme

Ev hanımları, emekliler, öğrenciler kısaca herkes evde çalışmak istiyorsa birçok iş imkânı bulunduğunu bilmelidir. Evde iş yapma imkânına sahip olmayı daha çok ev hanımları tercih ediyor. Bu bakımdan yazımız da daha çok kadınların yapabileceği işlere ağırlık vereceğiz. Fakat bir ekip olarak çalışmayı planlıyorsanız bu işleri herkes yapabilir.
Büyük fabrikaların eve verdiği işlerin başında iplik temizleme işi gelmektedir. İplik temizleme iş olduğu için uzun vakitler alan temiz çalışmayı gerektiren bir iştir. İplik temizlemenin yanında çıtçıt basma, çorap katlama, giysi etiket dikme, havlulara şerit çekme, düğme dikme, boncuk işleme gibi eve kargo ile gönderilen iş fırsatları vardır. Yaşadığınız şehirde bu işleri veren firmalar varsa bizzat müracaat edebilirsiniz. İkametgâh ettiğiniz ilde evde iş ile para kazanma fırsatınız yoksa internetten bulabileceğiniz fabrikaların iletişim bilgilerinden başvuru numaralarını alarak irtibat kurabilirsiniz. Bu firmalar ile iletişime geçtiğiniz takdirde firma tarafından uygun görülürse ve ihtiyaç varsa size kargo ile evlere iş fırsatı sağlanır.

Evde Mandal Montajlama İşi İle Bin Lira Kazanın

Dışarıdan ek gelir kazanmak isteyenler için mandal montajlama işi uygun bir iştir. Böyle işlerde destte hesabı üzerine para kazanırsınız. Şirket tarafından mandal parçaları ve montajlama araçları verilir. İstenilen adet üzerine siz de işi ay sonu teslim edersiniz. Evde mandal montajlama işi başa illerden kargo ile gönderim yapılabilen bir iştir. Kargo ile evlere iş il dışına işleri gönderen firmalar vardır. Yalnızca il dışı olduğu için daha uygun fiyatla çalışırsınız.

Havlu Kenarı Dikim İşi İle Evde Para Kazanın

Özellikle tekstilin yoğun olduğu şehirlerimiz Bursa ve Denizli şehirlerindeki havlu fabrikaları havlu kenarı dikim işini ev hanımlarına evde iş olarak yapmaları için vermektedir. Her havlu için adet hesabı yapılır. Havlu kenarı dikim işi için evde dikiş makinenizin olması gerekmektedir. Havlu firmaları ile iletişime geçmek için bildiğiniz havlu firmalarının numaralarına internet sitelerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
 

This div height required for the sticky sidebar