EVDE TEL TOKA PAKETLEME İLE PARA KAZANMA

/

Saçlarımızı toplamak ve şekillendirmek için kullandığımız tel toka bir yandan da gelir kapısıdır. Firmalar ile anlaşma yaptığınız zaman tel tokalar ek gelir kaynağı oluyor. Evet, yanlış okumadınız evde tel toka işi yaparak para kazanabilirsiniz.
Evde tel toka paketleme işi ile para kazanma için bu işi veren firmaları bulmak önceliğinizdir. Evlere işveren firmalar büyük mağazalara, tuhafiyelere bijuterilere tel toka satmaktadır. Bu tel tokalarında açık halde teslim edemeyeceği için tel tokaların paketlenmesi gerekiyor. Eve işveren firmalar tel toka paketleme işleri için çalışacak insan arıyor. İster ailece ister kendiniz tel toka paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bu sayede kendi paranızı kazanmış olursunuz. dışarda çalışan kişiler tel toka paketleme işini ek gelir olarak yapmanız mümkündür.

Evde Tel Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde para kazandıran işleri için tecrübe sahibi olmanız gerekmez. Bunun sebebi yapacağınız iş hakkında size kısa bir eğitim verilmesidir. Evde tel toka paketleme işi için gerekli tüm malzemeler size temin edilir. Tel tokaları istenilen sayıya göre paketleme yapmanız gerekir. Ambalajlanan bu tel tokalar firmaya iade ederek, firmalar mağazalara satışa sunar. Evde tel toka paketleme işi yapmak isteyen kişiler öncelikle firmalara başvuruda bulunmalıdır. Başvurunuz firma tarafından kabul edildiği zaman işe başlayabilirsiniz. Bazı firmalar başka şehirde yaşayan kişilere de kargo ile iş imkânı sunmaktadır. Yani kendi şehrinizle tel toka paketleme işi yok diye araştırmaktan vazgeçmeyin. Şansınızı denemekte fayda var.
Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra firma ile fiyat konusunda anlaşmaya başlayabilirsiniz. Ödemeleri zamanında almak istediğinizi ve nakit istediğinizi belirtin. Firmalar ödemelerini haftalık veya aylık olarak yapmaktadır.
Firma size tel tokaları, tel toka ambalajını, kumaş bezi, paket lastiğini, yapıştırıcınızı ve kolinizi size vermektedir. Evde tel toka paketleme işinde cebinizden bir harcama yapmazsınız. Tüm masraf ve malzemeler şirket tarafından karşılanır.
Tel tokaları ambalajlarken çok dikkatli olmalısınız. Anlaştığınız firma malzemeleri ve tokaları sayılı olarak size emanet eder. Belirtilen paketleme sayısına göre tel tokaları paketleyerek yapıştırmanız gerekir. Yapılacak olan işin detayları, istenilen şartlar tel toka firması tarafından size belirtilecektir. Çalışmayı yaparken temiz ve düzenli olmanızda fayda vardır. Düzenli ve temiz olursanız hem firma sizinle uzun yılar çalışmak ister hem de büyük mağazalarda satışa koyulacağı için önemlidir.

Evde Tel Toka Paketleyerek Ne Kadar Kazanılır?

Her firmanın farklı fiyatlandırması olduğu için net bir rakam söylemek mümkün olmasa da tel toka sayılarının toplamına 500-600 TL veriyor. Tel tokaları paketleme hızınıza göre ayda 500 TL -2500 TL arası para kazanmanız mümkün. Ailenizden destek alarak bu işi bitirirseniz kazancınızı katlamış olursunuz. Ayda ortalama 2000 kazanarak kendinize ve ailenize katkı sağlayabilirsiniz.
 

This div height required for the sticky sidebar