EVDE TAKI YAPARAK PARA KAZANMAK

/

Evde takı yaparak para kazanmak. Günümüzde hemen hemen herkes KENDİ İŞİNİ KURARAK PARA KAZANMAK İSTİYOR. BİR İŞ KURMAK sanıldığı kadar hemen olan bir şey olmasa da emek vererek ve yoğun çalışarak iş kurma işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Birçok iş fikri olsa da sizin kendi sevdiğiniz işi kendi becerileriniz olan iş alanını seçmenizde fayda var. El becerisi olan kişiler için ciddi bir kitleye sahip iş alanı olan takı tasarımı ve takı yapımı iyi bir para kazanma yöntemidir. Sizde kendinizi geliştirerek evde takı yaparak para kazanma işini yapabilirsiniz.
Bu tarz işleri seviyorsanız ve takı yapabilecek kabiliyetiniz varsa dikkat çeken takılar yaparak satışa başlayabilirsiniz. Son dönemlerde el yapımı takılar çok popüler. Evde yaptığınız el yapımı takıları İnstagram aracılığı ile kolayca satabilirsiniz. Böylece insanlara daha hızlı ulaşırsınız. Eğer daha iyi bir satış yamak istiyorsanız yaptığınız takıları yükleyecek web sitesi açmak diğer seçenektir.


El yapımı takıları yapmak için farklı ve şık takılar yapmaya özen gösterin. Trend takı modellerini takip ederek sizde benzer takılar yapabilirsiniz. En çok tercih edilen takıları inceleyerek sizde yapıma başlayın. Özellikle ev kadınları kendi kurdukları takı yapımı işinde son yıllarda artışa geçti. Evde takı yaparak para kazanma işi hem karlı hem de yüksek rakamlı sermaye gerektirmez. Yapacağınız küpeler, kolyeler ve diğer aksesuarlar piyasa da olmayan kaliteli görünüme sahip şık olması müşteriler tarafından tercih edilir.

Takı Yapmak İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Evde takı yaparak para kazanmak için bazı malzemeler şart olsa da genel olarak takı yapımı için malzemeler seçmek izin zevkinize kalmıştır. Trend kolye, küpe gibi aksesuar modellerini bularak seçim yapabiliriniz. Takı yapımı için gereken malzemeler genelde şunlardır;

 1. Zincir
 2. Püskül
 3. İp (naylon, misina, deri )
 4. Yapıştırıcı
 5. İsimli kolye uçları
 6. Klips
 7. Pense
 8. Kargaburnu( zincirleri açıp sıkıştırmak için kullanılır)
 9. Boncuk (cam, plastik, metal, tahta)
 10. Kolye ucu
 11. Kurdele (organze, saten)
 12. Keski
 13. Küpe arkalığı
 14. Papağan
 15. İmame
 16. Halka
 17. Örgü çiçekler
 18. Tel
 19. Çivi
 20. Kumaş
 21. Pullar
 22. Keçe
 23. Tenekeci makası
 24. Silikon tabancası
 25. Delik açma aparatı

Takı yapımı yaparak gelir elde etmek istiyorsanız ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız videolar izleyerek bu işe adım atabilirsiniz.  Umarız size ek iş fikri vererek yardımcı olmuşuzdur.

This div height required for the sticky sidebar