Evde Sabun Paketleme İşi

/

Evde sabun paketleme işi yaparak ayda ortalama olarak 1000 TL gibi rakamlar kazanabilirsiniz. Evde olanlar için ve özellikle ev hanımlarına yönelik olan evde iş yapma ve evde para kazanma yolları oldukça önemli olmaktadır. Bu sayede birçok ev hanımı ve öğrenciler evde paketleme işi yaparak kazanç sağlamaktadır.

Evde Sabun Paketleme İşi Nedir?

Evde sabun paketleme işi ile aile bütçenize katkı sağlamış olursunuz hem de ek bir kazanç sağlamış olursunuz. Dönemsel olarak firmalar maliyetlerini minimum tutara çekmek için evlere iş vererek hızlı çözümlere gidebilmektedir. Sabun paketleme işi genel olarak kolay olmasının yanında güzel kokusuyla çalışma istediğini arttırmaktadır. Firmalar genel olarak size küçük süs sabunları göndererek yanında açılmamış kalıplarını da göndermektedir. Sizden yapmanızı istedikleri örnek olarak çilek aramalı sabunu kırmızı kutuya koymanız gibidir. Size gelen paketin içinde bir kullanım kılavuzu niteliğinde yönlendirmelerde olmaktadır.

Evde Sabun Paketleme Adetleri Nedir?

Anlaşmış olduğunuz firmadan sonra sizden ürünleri evinize göndermek için iletişime geçeceklerdir. Evde sabun paketleme işi veren firmalar ilk seferde 1000 adet ürün göndererek yaptığınız işi teyit etmek olacaktır. Genel olarak eve sabun paketleme işi ödemeleri 1000 adet üzerinden yapılmaktadır. Firma ile sürekli çalışıp güven kazandıktan sonra size gönderilen ürün âdeti ve kazanç miktarı da aynı orantıda artacaktır. Burada firmanın kazancı bir elemana bağlı kalmayarak ona yapacağı masrafları minimum düzeye çekerek maksimum kazanç sağlamaktadır.

Evde Sabun Paketleme Ücreti Nedir?

Evde yapılacak ek iş diyerek internetten aratınca birçok alternatif önümüze gelmektedir. Fakat bu alternatiflerin hepsi aynı kazancı vermemektedir. Her ek işin farklı fiyatları vardır. Bu aralamalar sonrasında mantıklı olarak size en çok kazandıran ek işe yönelmek isteyeceksiniz. Bu işlerde en çok kazandıranlarından biri de evde sabun paketleme işidir. Bu iş oldukça kolay olmasının yanında birim başına verdikleri ücretleri oldukça yüksek olmaktadır. Örnek olarak vermek gerekirse eğer diğer paketleme işleri adet başına verecekleri maliyeti 0,02 kuruş gibi kazandırırken evde sabun paketleme işi ortalama olarak 0,20 kuruş gibi kazanç sağlamaktadır. Ortalama bir 1000 adet sabun 3 saate paketlendiğini düşünürsek 1000 * 0,20 = 200 TL yapmaktadır. Yaptığımız hesaplamaları göz önüne alırsak eğer haftalık ve aylık olarak çok iyi kazançlar sağlanmaktadır. Evde paketleme işlerinin hepsi 1000 adet ürün başına ödeme yapılmaktadır. Daha fazla evde paketleme işleri için aşağıdaki diğer bağlantıları inceleyerek bilgi ve detay alabilirsiniz.
 

This div height required for the sticky sidebar