EVDE KİBRİT PAKETLEME İŞİ LE PARA KAZANMA

/

Evde paketleme işlerini yaparak geçimlerini sağlayan birçok aile var. Hem ek gelir hem de gerçek gelir olarak bu işleri yapabilirsiniz. Evinizden çıkmadan eşinizin, annenizin, babanızın belide arkadaşlarınızla toplanarak bu işi yapma imkânı var. Ne kadar çok kişiyle paketleme işini yaparsanız hem o kadar çok para kazanırsınız hem de işveren firmalar sizi daimi olarak çalıştırır. Evlere ek işveren şirketlerin verdiği işlerinden biride evde kibrit paketleme işidir.  Bu yazımızda size kibrit paketleyerek ne kadar kazanabileceğinizi, paketleme işini veren firmalara nasıl başvuruda bulunacağınızı ve ambalajlama işinin nasıl yapıldığına dair bilgi vermeye çalışacağız. Ek gelir sağlamak isteyen kişiler için bu iş çok iyi bir fırsattır. Ev de oturarak, sabahları bir yere gitmeden aylık kazancınızı sağlayabilirsiniz.

Evde Kibrit Paketleme Nedir Ve Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden yapılan araştırmalara göre en çok yapılan işler arasından evde kibrit paketleme işi oldukça yaygın. Türkiye şartlarında tek bir gelir yetmediği için özellikle ev hanımlarına, emeklilere ve öğrencilere bu işi yapmalarını tavsiye ederiz. 
Evde kibrit paketlemek için ilk olarak bu işi veren şirketleri bulmalısınız. Bu şirketleri internet üzerinden bulabilirsiniz. Yaşadığınız şehirlerde bu işi veren firma yoksa diğer paketleme işlerini tercih edebilirsiniz. 
Paketleme işine başlarken bulduğunuz firmalarla iletişime geçin. Daha sonra şartları size uyuyorsa ve sizi çalıştırmak istiyorlarsa işe başlayabilirsiniz. Şirket gerek tüm malzemeleri sizin evinize kadar getiriyor. 
Evde kibrit paketleme işi diğer işlere göre herkesin yapabileceği kolaylıkta iştir. Üstün yetenekler gerektirmez ve iş hakkında bilgili olmanız istenmez. İşe başladığınız takdirde şirket yetkilisi size kısa bir eğitim verecektir. Bu sayede işinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Bu yüzden ne tedirgin olun ne de yapabilir miyim korkusu yaşamayın. Evde kibrit paketleme işini aldıktan sonra malzemeler size gelir. Paketleme işini şirketin belirttiği sürede bitirmelisiniz. Kibritler sayılı olarak kutularına yerleştirilmelidir. Hepsinin eşit olmasına dikkat edin. Çalışma yaparken düzenli ve temi ortamda çalışmanız iyi olacaktır. Aksi taktide firma ile sorun yaşamak istemezsiniz. 

Evde Kibrit Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanılır?

Firmalar ne kadar paketleme yaparsanız ona göre ödeme yapar. Bazı firmalar haftalık bazı firmalar ise aylık olarak ödemelerini gerçekleştirir. Günde 3-4 saatinizi paketleme işine ayırarak ayda 2000- 2500 TL gibi bir rakam kazanırsınız. Firmalar paranızı nakit olarak size verir. Eğer paranızı havale ile almak istiyorsanız bunu firmaya belirterek ödemelerinizi alabilirsiniz.
 

This div height required for the sticky sidebar