EVDE ÇORAP PAKETLEME İŞİ İLE PARA KAZANMA

/

Evlere ek işveren firmalar ile anlaşarak sizler de gelir sahibi olabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz işler nelerdir nasıl başvuru yapılır gibi merak edilen soruları sizleri için yanıtlamaya çalışacağız.
Evde çalışarak para kazanabileceğiniz işlerden biri de evde çorap paketleme işidir. Çorap paketleyerek evinize katkı da bulunabilirsiniz.  Evde yapabileceğiniz işlerden olan çorap paketleme ve temizleme firmalar tarafından size verilmesiyle bu işe başlayabilirsiniz. Çorap işine başlamayı düşünen kişiler bu işin titizlik ve dikkatli çalışma gerektirdiğini bilmelidir. Daha önceden paketleme tarzı işler yapmanız firma tarafından başvurunuzun kabul edilmesi için önemlidir. Çoraplar sizin elinizden çıktıktan sonra satılacağı için çoraplar çok düzgün ve temiz olmalıdır.

Çorap Paketleme Nasıl Yapılır?

Dışarda çalışma imkânınız yok ve para kazanmak istiyorsanız evde çalışarak paketleme, dizme, temizleme işleri tam size göre. Hangi şehirde yaşıyorsanız çorap katlama, paketleme işi veren firmalar ile bağlantı kurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Firmalar belli aralıklarla evde iş ilanları verir. Bu ilanları takip ederek evde ek iş fırsatı için firmalarla ile iletişim kurabilirsiniz. Firma ile anlaşma yapmadan önce ödemelerin nasıl olacağını, hangi sıklıkla çorapları teslim etmeniz gerektiğinizi konuşmanızda fayda var. Tüm detayları konuşup anlaşma yaptıktan sonra ilk işiniz firma tarafından evinize gönderilecektir. İşi nasıl yapacağınız hakkından firmadan yetkili biri size kısa bir eğitim verecektir. Eğitimi de aldıktan sonra evde çorap paketleme işi ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Firma çorap pakete için gereken tüm malzemeleri bir kolide getirir. Çoraplar, makaslar geldikten sonra ilk yapmanız gereken şey çorapları kalite kontrol edip bedenlerine göre ayırmaktır. Çorapları ayırıp temizledikten sonra paketleme işlemine geçebilirsiniz. Evde çorap paketleme de dikkat etmeniz gereken şey makası dikkatli kullanmaktır. Yanlışlıkla çorabı keserseniz çorap kalitesi ikinci sınıf olur. Bu yüzden işinizi dikkatli yapmalısınız.  Temizlemesi ve paketlemesi biten çoraplar, sayılır ve kolilere dizilir. Tüm işlemleri bitirdikten sonra firmaya çorapları teslim edebilirsiniz.

Evde Çorap Paketleyerek Ne Kadar Kazanılır?

Firmalarla anlaşma yaptığınız çorap paketleme işini aylık, haftalık ne kadar çok yaparsanız kazancınızda o kadar artar. Bu aşamada kazancınızı belirleyen şey el hızıdır. Hızlı olayım derken çorapları keserseniz bu sizin kazancınızı eksiye de düşürebilir. Firmalar çorapları çift başına ödeme yapar. 
Evde çorap paketleme yaparak ayda 1500-2000 kadar para kazanmanız mümkün. Daha fazla kazanmak istiyorsanız iki üç arkadaşınızla anlaşıp işi hızlandırarak daha fazla kazanabilirsiniz.
Evde para kazanabileceğiniz diğer işler için sitemizdeki diğer makalelere göz atabilirsiniz.

This div height required for the sticky sidebar