EVDE BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME İLE PARA KAZANMA

/

Evde para kazanarak gelir elde etmek isteyen birçok kişi var. Evde çalışarak para kazanabileceğiniz bir sürü iş olanağı vardır. Bu iş olanaklarından biri de evde bardak altlığı paketlemedir. Çay bardak üreticileri ve bardak üreticileri bardak altlıklarını paketlemek için evde bu işi yapabilecek kişilere iş olanağı sağlamaktadır. Bardak altlıklarını ithal eden firmalar resimli, desenli bardak altlıklarını paketlemek için para karşılığında çalışanlar arıyor. Bu işi yaptıran firmalar iş anlaşması yatığınız zaman size iş hakkında detaylı bir bilgi sunacaktır.

Bardak altlığı paketleme nasıl yapılır?

Sehpalarınız da, masalarınızda veya temiz durmasını istediğiniz yüzeylerde bardaklarınızız leke ve iz yapmaması için bardak altlığı kullanılır. Bardak altlıkları çeşitli renklerde, çeşitli dokularda ve renklerde hem dekor amaçlı hem de temizli amaçlı evlerde kullanılmaktadır. Bardak altlığı paketleme işi ile evde çalışma imkânını firmalar size sunuyor. Paketleme işini evinizde hazırlayıp firmalara bitmiş paketleri iade ederek karşılığında ücret alırsınız.
Bardak altlığı paketleme işinde ilk olarak yapmanız gereken size verilen karışık bardak altlıklarını renk, şekil ve model olarak ayırmaktır. Ayırdığınız bardak altlıklarını kontrol ederek defolu olup olmadığına bakmalısınız. Bazı altlıklar yıpranmış, yanlış basılmış, rengi solmuş olabilir. Bu sebeple kalite kontrol yapmanız gerektiği firma tarafından size söylenecektir. Bu işlemleri yaptıktan son olarak bardak altlıklarını şeffaf bir poşete koyup işi bitirmiş olacaksınız. Şeffaf poşetler size firma tarafından bardak altlıkları ile birlikte verilecektir.
Bardak altlığı paketleme işini öğrenmek için firmadan biri yapacağınız işi kısaca anlatacaktır. Verilecek olan tüm malzemeler ücretsiz olarak size verilmektedir. Paketleme için gerekli olan tüm malzemeler eldiven, koli, şeffaf poşet, maket bıçağıdır. Bunlarla tüm paketleme işini bitirmiş olacaksınız.

Bardak Altlığı Paketleme Ne Kadar Kazandırır?

Ücretler genelde bardak altlığı paketleme işi için sekizli, altılı koli olarak belirleniyor. Paket başına 30 - 40 kuruş para kazanırsınız. Paketleme yapacağınız bardak altlığı ile ayda 1000 - 2000 arası gibi para kazanma durumunuz vardır. Yapacağınız iş için hiçbir ücret talep edilmez. Elinizdeki işi bitirdiğiniz zaman anlaşmalı olduğunuz firma ödemenizi yapacaktır. 
Paketleme işi yapmaya karar verdiyseniz sahte firmalara ve internette gördüğünüz yerlere para yatırmamaya dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

This div height required for the sticky sidebar